Biuro prasowe

wikana rusza z kolejnym etapem osiedla  sky house w lublinie

WIKANA RUSZA Z KOLEJNYM ETAPEM OSIEDLA SKY HOUSE W LUBLINIE

2017-02-16
WIKANA, jeden z wiodących lubelskich deweloperów rynku mieszkaniowego, wybrał generalnego wykonawcę kolejnego etapu inwestycji Sky House. W czwartym etapie osiedla powstanie łącznie 68 mieszkań w trzech kameralnych budynkach.

Osiedle Sky House łączy w sobie nowoczesną architekturę, doskonałą lokalizację oraz szeroką ofertę mieszkań. W trzech budynkach, które powstaną w ramach czwartego etapu inwestycji, zaplanowano 68 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 31 mkw. do 84 mkw. Będą one posiadać balkony, przestronne tarasy lub przynależne do lokali na parterze ogródki. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane także starannie zaplanowane tereny zielone oraz plac zabaw.

Osiedle Sky House w Lublinie to jedna z najbardziej popularnych inwestycji w portfelu Grupy Kapitałowej WIKANA, która cały czas cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Klientów z pewnością przyciąga jego atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny charakter i bogaty wybór mieszkań. Postanowiliśmy więc kontynuować ten projekt i stworzyć w rejonie ul. Jana Pawła II atrakcyjne osiedle, wyróżniające się standardem oraz architekturą – wyjaśnia Robert Pydzik, prezes WIKANA S.A.

Dla mieszkańców trzech budynków czwartego etapu Osiedla Sky House przewidziano
64 miejsca w garażu podziemnym. Do każdego mieszkania przynależna będzie także komórka lokatorska. W parterze budynku A zaplanowano dwa lokale użytkowe o powierzchni
 ok. 33 i 39 mkw.

Generalnym wykonawcą kolejnego etapu Osiedla Sky House będzie Invest Partner Arkadiusz Matuła – Spółka Komandytowa, która na zlecenie Grupy Kapitałowej WIKANA w 2016 r. wybudowała 13 etap inwestycji Miasteczko Wikana w Lublinie. Umowa z generalnym wykonawcą została zawarta pod warunkiem zawieszającym, jakim jest dopełnienie formalności związanych z dostarczeniem przez dewelopera generalnemu wykonawcy do 31 marca 2017 r. pisemnego oświadczenia o braku przeszkód w realizacji przyłącza elektroenergetycznego dla inwestycji.

Sky House to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane przy zbiegu ul. Jana Pawła II
i Granitowej, w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic miasta – Węglin Południowy. Pierwsze dwa etapy, składające się z 2 budynków, zostały zrealizowane w latach 2012 – 2016, a obecnie finalizowany jest trzeci etap inwestycji. W ramach etapu czwartego powstaną trzy kolejne budynki, w których znajdzie się 68 przestronnych i komfortowych mieszkań. Mieszkańcy Osiedla Sky House mają do swojej dyspozycji wygodne, podziemne garaże, nowocześnie zaaranżowaną zieloną przestrzeń w częściach wspólnych oraz bogatą oferte handlowo-usługową znajdującą się w tej części dzielnicy.

 

Grupa Kapitałowa WIKANA to jeden z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce. Wikana od początku swojej działalności zrealizowała 51 inwestycji. Spółka Wikana S.A., podmiot dominujący Grupy Kapitałowej WIKANA, od 1997 r. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Created by kampanie adwords

×