Nowości

wikana rozbudowuje lublin - poznaj nasze inwestycje

Wikana rozbudowuje Lublin - poznaj nasze inwestycje

2019-07-01
 

Lublin sprzedaż mieszkań

Na lubelskim rynku deweloperskim jesteśmy już od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas udało nam się zrealizować wiele inwestycji mieszkaniowych - czyli de facto spełnić marzenia wielu osób o posiadaniu własnego mieszkania. Bo to właśnie mieszkanie czy dom są symbolem stabilizacji, gwarantem bezpieczeństwa i szczęścia.

Misję tę kontynuujemy nieprzerwanie od 1994 roku, bo nadal chcemy dawać Lublinianom szansę na szczęśliwe i stabilne życie. Zapraszamy na krótką podróż po zrealizowanych przez nas inwestycjach w Lublinie i zapowiedź tego co planujemy w najbliższej przyszłości.

Lublin – tu wszystko się zaczęło

Lublin to miasto, które darzymy szczególnym sentymentem. To tu wszystko się zaczęło. Tu powstała nasza pierwsza inwestycja, która nie była ostatnią. To właśnie w Lublinie budowaliśmy swój potencjał i tu zdobywaliśmy zaufanie naszych klientów. Dzięki niemu nasza firma mogła się rozwijać, i obecnie możemy z powodzeniem realizować się nie tylko na Lubelskim rynku deweloperskim, ale również w wielu innych miastach w Polsce.

Miasteczko Wikana – komfortowe mieszkania Lublin w ciekawej okolicy

U zbiegu ulic Kasztelańskiej, Relaksowej i Bartniczej powstało kameralne osiedle pod nazwą Miasteczko Wikana. Skąd nazwa? Bo jako jedno z nielicznych w Lublinie osiedle to tworzy spójną, architektoniczną całość, niczym niewielkie, klimatyczne miasteczko.

Niewątpliwą zaletą jest świetna lokalizacja. Sławinek to prestiżowa dzielnica Lublina i dlatego właśnie wybraliśmy ją na obszar naszej inwestycji. Idealnie łączy w sobie kameralny charakter i niewielką odległość od centrum miasta. Dobry dojazd do pozostałych dzielnic Lublina, a także głównej arterii komunikacyjnej miasta – Alei Solidarności i drogi prowadzącej do Warszawy czyni lokalizację jeszcze atrakcyjniejszą.

Ogromnym plusem jest bliskość terenów rekreacyjnych jak Ogród Botaniczny czy Muzeum Wsi Lubelskiej, gdzie aktywnie można spędzić czas z rodziną.

Miasteczko Wikana to kilkanaście spójnych architektoniczne budynków mieszkalnych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu niewielkie acz komfortowe kawalerki, przestronne mieszkania dwu i trzypokojowe idealne dla rodzin czy duże apartamenty.

Osiedla Marina – Twoja bezpieczna przystań w Lublinie

Osiedle Marina to inwestycja zlokalizowana w niedalekim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego. Wybierając taką lokalizację dla naszej inwestycji kierowaliśmy się tym, co może być atrakcyjne dla osób aktywnych fizycznie i lubiących bliskość przyrody. Zalew, przystań żeglarska, kompleks basenów to wszystko sprawia, że mieszkanie w tej lokalizacji oferuje wiele ciekawych form popołudniowego relaksu. Oprócz aktywności związanych z wodą – jak pływanie na nartach wodnych, rowerkach, kajakach czy łódkach można również skorzystać z pobliskiego parku linowego czy ścieżek rowerowych.

Planując realizację Osiedla Marina chcieliśmy stworzyć miejsce przyjazne, dające poczucie bliskości z naturą i to nam się udało. Klimat jest tu wyjątkowy, a bliskość natury sprawia, że wiele osób zapomina, że jest w mieście.

Dużym atutem jest też niewielka odległość od centrum miasta i naprawdę dobry dojazd, również do pozostałych dzielnic miasta.

Osiedle Marina to również szeroki wybór mieszkań – od kawalerek po 4-pokojowe, przestronne lokale. Duża różnorodność sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Aktualnie w trakcie realizacji jest drugi etap inwestycji Osiedla Marina. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani mieszkaniami w tej lokalizacji zapraszamy do śledzenia strony poświęconej tej inwestycji, dostępnej pod adresem osiedlemarina.eu.

Osiedle Sky House

Kolejna inwestycja, z której jesteśmy bardzo dumni. Osiedle Sky House zlokalizowane jest na Węglinie Południowym. To jedna z najlepiej rozwijających się dzielnic Lublina, a jej sercem jest ulica Jana Pawła II, która zapewnia świetnie połączenie z centrum miasta i z pozostałymi jego dzielnicami.

Ogromną zaletą jest świetnie rozwinięta infrastruktura na osiedlu – wiele lokali usługowych, punktów gastronomicznych, ośrodków edukacji szkolnej i przedszkolnej. Dzięki temu mieszkańcy mają łatwy i szybki dostęp do tego co na co dzień najbardziej potrzebne.

W budynkach znajdują się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Zróżnicowane metraże sprawiają, że Osiedle Sky House to dobry wybór dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnych i komfortowych mieszkań – zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli czy seniorów.

Więcej informacji na temat aktualnych etapów naszych inwestycji znajdziecie Państwo klikając lublin sprzedaż mieszkań.

 

Created by kampanie adwords

×