Biuro prasowe

Świerkowa aleja w zamoŚciu- najnowszy budynek z pozwoleniem na uŻytkowanie

ŚWIERKOWA ALEJA W ZAMOŚCIU- NAJNOWSZY BUDYNEK Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

2015-07-03
Osiedle Świerkowa Aleja, położone przy ul. Młyńskiej w Zamościu, powiększyło się o kolejny budynek gotowy do zamieszkania. Szósty etap inwestycji realizowanej przez dewelopera Wikana S.A., otrzymał właśnie pozwolenia na użytkowanie.

Świerkowa Aleja to malownicze osiedle zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto. Składa się z trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, otoczonych świerkowymi drzewami. W najnowszym  spośród nich powstało 50 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach.

-Osiedle, które realizujemy w Zamościu, wyróżnia sie połączeniem wysokiej jakości i przystępnej ceny. Dostepne tutaj mieszkania są zatem doskonałą propozycją dla młodych osób, w tym również dla tych, które są zainteresowane zakupem lokalu z rządową dopłatą-mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapiałowej WIKANA.

Najmniejsze mieszkania w nowym budynku mają 35, a największe 78 mkw. powierzchni. Każde z nich posiada przestronny balkon. Do mieszkań przynależą także komórki lokatorskie usytuowane po zewnętrznej stronie budynku. Dzieki takiemu rozwiązaniu, strefa mieszkalna zachowuje autonomiczny charakter wobec części komercyjnej budynku.

Niewątpliwą zaletą osiedla Świerkowa Aleja i wszystkich zlokalizowanych tutaj budynków,jest ich starannie zagospodarowane otoczenie. Oświetlone alejki spacerowe z ławeczkami, zadbana zieleń oraz place zabaw nadają całemu kompleksowi przyjazny, kameralny charakter.

Niebawem rozpocznie się realizacja siódmego i zarazem ostatniego budynku wchodzącego w skład osiedla. Inwestor otrzymał już pozwolenie na jego budowę. Obecnie trwa procedura wyboru generalnego wykonawcy, a planowany termin rozpoczęcia prac to III kwartał bieżacego roku.

Szczegółowych informacji na temat aktualnej oferty mieszkań i lokali usługowych dostępnych na osiedlu Świerkowa Aleja udziela Biuro Sprzedaży-tel. 663 915-419. Więcej informacji o inwestycji dostępnych  jest na stronie www.swierkowaaleja.pl.

Grupa Kapitałowa WIKANA to jeden z największych deweloperów działajacych w południowo-wschodniej Polsce. Wikana od początku swojej działalności oddała do użytkowania blisko 2000 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni przekraczajacej 100 tyś mkw. Spółka Wikana S.A., podmiot dominujacy Grupy Kapitałowej, od 1997 r. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartosciowych.

Created by kampanie adwords

×