Nowości

Świerkowa aleja w zamoŚciu: najnowszy budynek z pozwoleniem na uŻytkowanie

ŚWIERKOWA ALEJA W ZAMOŚCIU: NAJNOWSZY BUDYNEK Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

2015-07-03
Osiedle Świerkowa Aleja, położone przy ul. Młyńskiej w Zamościu, powiększyło się o kolejny budynek gotowy do zamieszkania. Szósty etap inwestycji realizowanej przez dewelopera Wikana S.A., otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie.

Świerkowa Aleja to malownicze osiedle zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto. Składa sie z trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, otoczonych świerkami, drzewami. W najnowszym z pośród  nich powstało 50 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych  rozkładach i metrażach.

Najmniejsze mieszkania w nowym budynku mają 35, a największe 78 mkw.powierzchni. Każde z nich posiada przestronny balkon. Do mieszkań należą również komórki lokatorskie usytuowane na kondygnacji podziemnej, w sąsiedztwie wielostanowiskowego garażu. Ponadto, na parterze powstało sześć lokali usługowych o pow. od 36 do 51 mkw. Szczegółowej informacji na temat aktualnej oferty mieszkań i lokali usługowych dostępnych na osiedlu Świerkowa Aleja udziela Biuro Sprzedaży- tel. 663 915 419. Więcej informacji o inwestycji dostępnych jest na stronie www.swierkowaaleja.pl

Created by kampanie adwords

×