Biuro prasowe

sprzedaż mieszkań niemal podwojona

Sprzedaż mieszkań niemal podwojona

2021-07-08
Notowany na GPW deweloper zakończył I półrocze 2021 r. z 145 zawartymi umowami sprzedaży lokali mieszkalnych i usługowych, wobec 76 umów zawartych rok wcześniej. Sprzedaż Grupy w II kwartale była ponad trzykrotnie wyższa niż rok wcześniej i wyniosła 80 zawartych umów. Motorem napędowym sprzedaży Grupy jest zdywersyfikowana, systematycznie poszerzana oferta mieszkaniowa.

Obecnie Grupa WIKANA ma w ofercie blisko 500 lokali w projektach w Lublinie, Rzeszowie, Przemyślu, Świdniku, Tarnobrzegu i Zamościu. W II kwartale deweloper wprowadził do sprzedaży inwestycje w Lublinie, Świdniku i Zamościu z blisko 380 lokalami.

- Obserwujemy rosnące zainteresowanie naszą oferta, a jej systematyczne wzbogacanie o kolejne projekty pozwala nam dynamicznie zwiększać sprzedaż. Miniony kwartał był już czwartym okresem z rzędu, w którym osiągnęliśmy wyższy wynik sprzedaży kwartał do kwartału. Mamy potencjał, by w obecnym okresie, pomimo wakacyjnego sezonu, podtrzymać tę pozytywną passę – komentuje Piotr Kwaśniewski, prezes WIKANA S.A.

W minionym półroczu Grupa WIKANA przekazała nabywcom 232 lokale, wobec 113 przekazanych rok wcześniej. Większość przekazanych lokali stanowią mieszkania z inwestycji Wikana Square w Rzeszowe. W I kwartale br. Grupa przekazała nabywcom 151 lokali (w tym 131 w Wikana Square), co pozwoliło zakończyć ten okres z 64 mln zł przychodów i rekordowymi 15,2 mln zł zysku netto.

Created by kampanie adwords

×