Biuro prasowe

skanska zbuduje ostatni etap osiedla panorama

SKANSKA ZBUDUJE OSTATNI ETAP OSIEDLA PANORAMA

2015-07-24
Firma deweloperska Wikana wybrała wykonawcę czwartego a zarazem ostatniego budynku Osiedla Panorama w Rzeszowie. Inwestycje zrealizuje Skanska S.A.- jeden z liderów polskiej branży budowlanej.

- Wykonanie ostatniego etapu Osiedla Panorama powierzyliśmy przedsiębiorstwu o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy przekonani, że wieloletnia tradycja i bogate doświadczenie firmy Skanska S.A., będzie gwarancją jakości i terminowości inwestycji- mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.

Osiedle Panorama położone jest u zbiegu ul.Panoramicznej i ul. Widokowej, w rzeszowskiej dzielnicy Staroniwa. Okolica ceniona jest za dogodne połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz za swoją infrastrukturę(dobry dostęp do przedszkoli, szkół oraz obiektów rekreacyjnych i sportowych).

Budynek, który zostanie wybudowany w ramach finalnego etapu Osiedla Panorama, będzie się składał z pięciu kondygnacji nadziemnych. Poswatanie w nim 35 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i praktycznych rozkładach. Najmniejsze spośród nich będą miały 29,5, a największe-69 mkw. powierzchni. Do każdego z nich będzie przynależeć balkon oraz komórka lokatorska.

Na kondygnacji podziemnej powstanie wielostanowiskowy garaż z 20 miejscami postojowymi. Budynek będzie też wyposażony w windy, które zapewnią wygodną komunikację pomiędzy wszystkimi piętrami. Planowany termin ukończenia inwestycji to lipiec 2016 r.

Deweloper Wikana rozpoczął już przedsprzedaż mieszkań w czwartym budynku Osiedla Panorama. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy biura sprzedaży przy ul. Św. Rocha 39c lok.6,( na terenie Osiedla Zielone Tarasy), tel.17 859 04 56, 605 095 295, 721 250 105.

Created by kampanie adwords

×