Biuro prasowe

rusza rozbudowa osiedla zielone tarasy w rzeszowie

RUSZA ROZBUDOWA OSIEDLA ZIELONE TARASY W RZESZOWIE

2015-10-22
Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się budowa kolejnego etapu osiedla Zielone Tarasy w Rzeszowie. Deweloper Wikana zrealizuje cztery nowe budynki w charakterystycznej dla osiedla, nowoczesnej, a zarazem kameralnej stylistyce.

Zielone Tarasy położone są przy ul. Św. Rocha, w dzielnicy Słocina. Osiedle składa się z niewysokich budynków o spójnym wyglądzie. Ich architektura oraz odpowiednia aranżacja przestrzeni wokół nich sprawia, że osiedle emanuje ciepłem i elegancją.

Zielone Tarasy to unikalna propozycja, dedykowana osobom, które cenią estetykę i komfort. Zlokalizowane tutaj mieszkania cieszą się uznaniem wśród kupujących. Mamy nadzieję, że nowe budynki spotkają się z równie dużym zainteresowaniem – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.

Na osiedlu Zielone Tarasy powstaną kolejne trzy budynki trzypiętrowe i jeden dwupiętrowy. Łącznie znajdą się w nich 84 mieszkania, mierzące od ok. 29 do 110 mkw.  Podobnie jak w budynkach zrealizowanych wcześniej, do wszystkich lokali przynależeć będą przestronne tarasy i balkony o powierzchni sięgającej nawet 88 mkw., a do mieszkań na parterze - również ogródki. Do wszystkich lokali przypisane będą także komórki lokatorskie.

Co istotne, w budynkach trzypiętrowych powstaną podziemne, wielostanowiskowe garaże. Dzięki temu rozwiązaniu, na terenie osiedla pozostanie dużo wolnej przestrzeni, która zostanie odpowiednio zagospodarowana. Ozdobią ją trawniki z nasadzeniami roślin i właściwie dobrane elementy małej architektury. Przy budynkach powstanie również kolorowy plac zabaw dla dzieci, a ponadto teren osiedla zostanie ogrodzony.

Realizacja inwestycji potrwa 15 miesięcy. Deweloper zlecił budowę Krośnieńskiemu Przedsiębiorstwu Budowlanemu, z którym realizował projekty deweloperskie w Krośnie. Szczegółowych informacji na temat oferty mieszkań udzielają pracownicy biura sprzedaży, zlokalizowanego na osiedlu Zielone Tarasy przy ul. Św. Rocha 39c lok. 6, tel. 17 859 04 56, 605 095 295, 721 250 105.

Grupa Kapitałowa WIKANA to jeden z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce. Wikana od początku swojej działalności oddała do użytkowania ponad 2100 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni przekraczającej 118 tys. mkw. Spółka Wikana S.A., podmiot dominujący Grupy Kapitałowej, od 1997 r. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Created by kampanie adwords

×