Biuro prasowe

rusza budowa kolejnego etapu osiedla sky house

RUSZA BUDOWA KOLEJNEGO ETAPU OSIEDLA SKY HOUSE

2015-09-07
Deweloper Wikana kontynuuje inwestycję zlokalizowaną w rejonie ul.Jana Pawła II w Lublinie. Obok charakterystycznego, ukończonego w ubiegłym roku pierwszego budynku("Budynku B1"), Wikana zrealizuje nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które składać się będzie z 5-ciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Sprzedaż lokali mieszkalnych w Budynku B2 już się rozpoczęła.

-Budynek 1 Sky House odniósł duży sukces sprzedażowy. Klientów z pewnością przyciągała jego atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny charakter i szeroki wybór mieszkań. Postanowilismy więc kontynuować ten projekt i stworzyć w rejonie ul. Jana Pawła II atrakcyjne osiedle, wyróżniające się standardem i architekturą- mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.

Już niebawem rozpocznie sie realizacja Budynku B2 na osiedlu Sky House. Jego generalnym wykonawcą będzie Skanska S.A.- wiodąca,światowa firma, zajmujaca sie działalnością budowlaną i deweloperską.

Budynek B2 został zaprojektowany tak, by jego bryła nawiązaywała do stylistyki pierwszego etapu inwestycji. Będzie się zatem składał z dwóch części: mniejszej, pięciopiętrowej oraz większej, z ośmioma pietrami. Uroku doda mu jasna, biało-szara elewacja.

W budynku tym powstanie ponad 80 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Najmniejsze spośród nich będą miały około 30, a największe 75 mkw. powierzchni. Do każdego mieszkania będzie przynależał balkon.

Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także komórki lokatorskie, zlokalizowane w podziemnej kondygnacji budynku. Na poziomie-1 powstanie ponadto wielostanowiskowy parking. Miejsca postojowe zostaną wygospodarowane również przed budynkiem.

Mieszkania powstające w ramach tego najnowszego etapu osiedla Sky House są już dostępne w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się na poziomie 4.700 zł/mkw. Szczegółowych informacji na temat oferty udzielają pracownicy Biura Sprzedaży przy ul. Cisowej 11 w Lublinie, tel. 81 444 64 05.

Created by kampanie adwords

×