Nowości

rusza budowa kolejnego etapu osiedla sky house

RUSZA BUDOWA KOLEJNEGO ETAPU OSIEDLA SKY HOUSE

2015-09-07
Już niebawem rozpocznie sie realizacja Budynku B2 na osiedlu Sky House. Jego generalnym wykonawcą będzie Skanska S.A.- wiodąca,światowa firma, zajmujaca sie działalnością budowlaną i deweloperską.

Budynek B2 został zaprojektowany tak, by jego bryła nawiązaywała do stylistyki pierwszego etapu inwestycji. Będzie się zatem składał z dwóch części: mniejszej, pięciopiętrowej oraz większej, z ośmioma pietrami. Uroku doda mu jasna, biało-szara elewacja.

W budynku tym powstanie ponad 80 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Najmniejsze spośród nich będą miały około 30, a największe 75 mkw. powierzchni. Do każdego mieszkania będzie przynależał balkon.

Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także komórki lokatorskie, zlokalizowane w podziemnej kondygnacji budynku. Na poziomie-1 powstanie ponadto wielostanowiskowy parking. Miejsca postojowe zostaną wygospodarowane również przed budynkiem.

Mieszkania powstające w ramach tego najnowszego etapu osiedla Sky House są już dostępne w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się na poziomie 4.700 zł/mkw. Szczegółowych informacji na temat oferty udzielają pracownicy Biura Sprzedaży przy ul. Cisowej 11 w Lublinie, tel. 81 444 64 05.

Created by kampanie adwords

×