Nowości

ostatnie wolne mieszkania na osiedlu klonowy park w janowie

Ostatnie wolne mieszkania na Osiedlu Klonowy Park w Janowie

2019-10-29

Jeśli szukasz mieszkania w Janowie Lubelskim to pewnie zainteresuje cię ta informacja. Dostępne są już ostatnie wolne mieszkania deweloperskie na osiedlu Klonowy Park. Sprawdź jakie lokale mieszkanie zostały i czy któryś z nich cię zainteresuje.

Wolne mieszkania na osiedlu Klonowy Park

Na chwilę obecną wolnych mamy pięć mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Jedno mieszkanie o powierzchni 42 metry kwadratowe, dwupokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie nieduże, ale bardzo komfortowe, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu na nawet na niewielkiej przestrzeni udało się stworzyć nowoczesną przestrzeń, którą można bardzo fajnie zagospodarować. To mieszkanie idealnie sprawdzi się dla singla, który lubi komfort i chce mieć dla siebie trochę więcej przestrzeni. Ale równie dobrze będzie się w nim czuła para czy młode małżeństwo.

Dla tych, którzy szukają trochę większych metraży mamy trzy lokale o powierzchni 47 metrów kwadratowych. Również dwa pokoje, tyle, że zamiast aneksu mamy tu kuchnię jako oddzielne i samodzielne pomieszczenie. Mieszkania idealne dla pary czy małżeństwa.

Ostatnie wolne mieszkanie to 54-metrowy lokal, również dwupokojowy, z oddzielną kuchnią. Tu metraż jest już znacznie większy. Z czystym sumieniem możemy polecić to mieszkanie rodzinie 2+1. Małżeństwo z maluchem na pewno będzie się w nim czuć komfortowo.

Jeśli któreś z nich zainteresowało Cię i chciałbyś obejrzeć inwestycję oraz jej okolice gorąco zapraszamy do kontaktu. Chętnie się spotkamy i odpowiemy na wszystkie pytania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o osiedlu Klonowy Park czytaj dalej.

Osiedle Klonowy Park – informacje

Osiedle Klonowy Park to nasza najnowsza inwestycja w Janowie Lubelskim. To zespół trzech budynków mieszkalnych, zlokalizowanych przy ulicy Sowiakowskiego. Osiedle wyróżnia nie tylko świetna lokalizacja, ale również kameralny, zaciszny charakter.

Zielone zacisze

Już sama nazwa wiele mówi o tym jakiego rodzaju jest to inwestycja. Sama koncepcja osiedla była starannie przemyślana, w efekcie czego udało nam się stworzyć nowoczesne osiedle z dużą ilością zieleni. Mimo, że osiedle znajduje się w pobliżu centrum miasta daje wrażenie ciszy, spokoju. Są to idealne warunki to odpoczynku czy relaksu w gronie rodziny. Między budynkami zaplanowane zostały zielone alejki z żywopłotów, dające idealne warunki do spacerów. Klony są motywem przewodnim osiedla, dlatego tak licznie się na nim znajdują, dając ukojenie przed słońcem w czasie lata i urozmaicając krajobraz osiedla.

Estetyka i funkcjonalność

Z zielenią osiedla piękne komponuje się elewacja budynków. Jasna kolorystyka i balkony w kolorze zielni są idealnym dopełnieniem. Brązowe bramy garażowe w budynkach też robią swoje sprawiając, że całość osiedla tworzy spójną całość architektoniczną i daje bardzo estetyczny efekt.

Mimo bliskości centrum miasta naprawdę można tu poczuć ciszę, spokój i bliskość natury. Dlatego osiedle Klonowy Park to idealne miejsce dla każdego – dla rodzin z dziećmi, dla seniorów i dla wszystkich ceniących spokój i ciszę.

Charakterystyka budynków 

Osiedle ma charakter kameralny. W ramach inwestycji powstaną trzy, niewielkie budynki. Dwa z nich już stoją, a ostatni będzie realizowany w niedalekiej przyszłości:.

Budynek „A” – 3 klatki, 21 mieszkań, 18 boksów garażowych. Inwestycja zrealizowana.
Budynek „B” – 4 klatki, 24 mieszkania, 18 boksów garażowych. Inwestycja zrealizowana -  ostatnie mieszkania janów lubelski na sprzedaż
Budynek „C” – 3 klatki, 21 mieszkań, 13 boksów garażowych. Inwestycja nierozpoczęta.

Charakterystyka mieszkań

Mieszkania na osiedlu Klonowy Park są zróżnicowane pod względem metrażu i układu funkcjonalnego. Mieszkańcy mają do wyboru lokale i powierzchni od 54 do 76 metrów kwadratowych. Mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Do każdego z mieszkań przynależy komórka lokatorska, która świetnie sprawdzi się jako spiżarnia czy schowek na rowery bądź inne rzadko używane przedmioty.

Dlaczego warto zamieszkać w Janowie Lubelskim

Janów Lubelski to piękne miasteczko, położone w województwie lubelskim, w jego południowej części, przy drodze krajowej numer 19. W przyszłości ma tu powstać droga ekspresowa, która będzie ważnym łącznikiem pomiędzy Wschodem i Zachodem Europy, a wschodnią częścią naszego kraju.

Ogromną zaletą Janowa Lubelskiego jest jego geograficzne położenie w obrębie Roztocza. Ta malownicza kraina geograficzna słynie w całej Polsce z największej ilości słonecznych dni w roku, na skalę całego kraju. Poza tym jest przepiękna, a jej wyjątkowe walory z roku na rok podziwiają turyści z całej Polski i spoza jej granic.

Janów Lubelski od wielu lat dynamicznie się rozwija, dając młodym ludziom coraz lepsze perspektywy. Właśnie te czynniki, ale i wiele innych zadecydowały o tym, że właśnie w Janowie Lubelskim powstała nasza kolejna inwestycja mieszkaniowa. To miejscowość z ogromnym potencjałem, ludzie chcą tu mieszkać co widać po zainteresowaniu jakim cieszą się nasze mieszkania na sprzedaż w Janowie Lubelskim.

Wikana - janów lubelski sprzedaż mieszkań

Created by kampanie adwords

×