Biuro prasowe

osiedle marina najnowszy budynek z pozwoleniem na uŻytkowanie

OSIEDLE MARINA NAJNOWSZY BUDYNEK Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

2015-10-19
Deweloper Wikana zakończył realizację trzeciego etapu Osiedla Marina, położonego nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Najnowszy budynek otrzymał ostateczne pozwolenie na użytkowanie.

Wyłoniony w ubiegłym roku, docelowy wykonawca inwestycji zakończył swoje prace. Oddajemy więc naszym klientom w pełni ukończony, gotowy do zasiedlenia budynek, położony w malowniczej lokalizacji. Dziękujemy wszystkim tym, którzy już wybrali naszą ofertę i kupili mieszkania w trzecim budynku Osiedla Marina. Osoby, które jeszcze zastanawiają się nad zakupem, zachęcamy natomiast do oglądania budynku i do odwiedzin w naszym biurze sprzedaży – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.

 W najnowszym, trzecim budynku na Osiedlu Marina znajduje się 48 lokali mieszkalnych, których powierzchnia wynosi od 36 do 73 mkw. Przylegający teren jest w pełni zagospodarowany. Trawniki i alejki przy budynkach ozdobione są nasadzeniami oraz elementami małej architektury, takimi jak ławeczki. Na osiedlu powstał też kolorowy plac zabaw dla dzieci.

 Niewątpliwą zaletą całego osiedla jest jego unikalna lokalizacja. Budynki położone są u zbiegu ul. Nałkowskich i Żeglarskiej, więc roztacza się z nich widok na Zalew Zemborzycki oraz pobliski las. W najbliższej okolicy znajduje się bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna, m.in. kąpieliska, kompleks basenów, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wyciąg nart wodnych, ścieżki rowerowe i park linowy. Nie brakuje także punktów handlowo-usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej.

 Więcej informacji na temat Osiedla Marina i aktualnej oferty mieszkań w najnowszym, trzecim budynku, można znaleźć na stronie www.osiedlemarina.eu. Informacji udziela także Biuro Sprzedaży dewelopera Wikana pod numerem telefonu 81 444 64 05.

 Grupa Kapitałowa WIKANA to jeden z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce. Wikana od początku swojej działalności oddała do użytkowania ponad 2000 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni przekraczającej 115 tys. mkw. Spółka Wikana S.A., podmiot dominujący Grupy Kapitałowej, od 1997 r. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Created by kampanie adwords

×