Biuro prasowe

osiedle generalskie:najnowszy budynek z pozwoleniem na uŻytkowanie

OSIEDLE GENERALSKIE:NAJNOWSZY BUDYNEK Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

2015-11-18
Kolejny, trzeci z kolei budynek mieszkalny Osiedla Generalskiego, inwestycji realizowanej w Krośnie przez dewelopera – Grupę Kapitałową WIKANA, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Jeszcze w tym roku nabywcy będą podpisywać akty notarialne i odbierać klucze do swoich lokali.

Osiedle Generalskie zlokalizowane jest przy ul. Generała Józefa Hallera w Krośnie. Składa się z trzech budynków mieszkalnych i jednego usługowego.

- Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że Osiedle Generalskie cieszy się zainteresowaniem wśród kupujących. Dodatkowym atutem jest także ciekawie zagospodarowana przestrzeń rekreacyjna oraz oświetlone alejki spacerowe. Dlatego miejsce to na pewno przypadnie do gustu rodzinom z dziećmi oraz osobom lubiącym aktywny wypoczynek - mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.

Osiedle położone jest w niewielkiej odległości od centrum miasta, co niewątpliwe jest dużym udogodnieniem. Dzięki temu mieszkańcy mają łatwy dostęp do szkół, urzędów, instytucji użyteczności publicznej, a także sklepów popularnych marek.

Osiedle Generalskie kusi również atrakcyjnie zagospodarowaną przestrzenią. Nie brakuje tu zieleni i elementów małej architektury, takich jak ławeczki. Powstał także duży, barwny plac zabaw dla dzieci.

Trzeci budynek mieszkalny zrealizowany w ramach budowy Osiedla Generalskiego jest największy z dotychczasowych. Znajduje się tu  60 mieszkań dwu i trzy-pokojowych w metrażach od 38 mkw. do 67 mkw., piwnice oraz strych. Na uwagę zasługuje fakt, że w  budynku przeważają mieszkania trzypokojowe posiadające po 2 balkony. Dodatkowo, mieszkania na parterze oferują duże tarasy o powierzchni od 50 mkw. do 60 mkw., które idealnie sprawdzą się w ciepłe, letnie dni. Do dyspozycji mieszkańców oddany został też wielostanowiskowy garaż, w którym znajduje się 35 miejsc parkingowych.

Szczegółowych informacji dotyczących inwestycji udzielają pracownicy biura sprzedaży dewelopera WIKANA przy ul. gen. J. Hallera 8/ 22. Szczegółowy opis inwestycji dostępny jest na stronie internetowej www.generalskie.pl.

Grupa Kapitałowa WIKANA to jeden z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce. Wikana od początku swojej działalności oddała do użytkowania przeszło 2100 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni przekraczającej 118 tys. mkw. Spółka Wikana S.A., podmiot dominujący Grupy Kapitałowej, od 1997 r. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

 

Created by kampanie adwords

×