Biuro prasowe

nowe bronowice już w sprzedaży

Nowe Bronowice już w sprzedaży

2021-05-05
Ruszyła sprzedaż mieszkań z projektu Nowe Bronowice, inwestycji Grupy WIKANA realizowanej w Lublinie. W pierwszym etapie inwestycji realizowanej przy ul. Wrońskiej powstaje 112 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 4,9 tys. mkw.

Osiedle Nowe Bronowice położone jest blisko centrum Lublina, w odległości ok. 5 min jazdy samochodem od Starego Miasta. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, basen oraz obiekty handlowe. Projekt, obok atrakcyjnej lokalizacji, wyróżnia również architektura łącząca nowoczesny design z wysoką jakością wykonania.

Łącznie w ramach osiedla Nowe Bronowice wybudowane zostaną 3 budynki z blisko 330 lokalami i 14,3 tys. mkw. powierzchni użytkowej.

- Nowe Bronowice adresowane jest do klientów szukających lokum blisko centrum, w dogodnej odległości od szkół, sklepów czy przychodni, ceniących jakość i funkcjonalność architektury. Od wprowadzenia inwestycji do sprzedaży projekt cieszy się dużym zainteresowaniem. Liczymy, że stanie się on mocnym punktem w tegorocznym zestawieniu sprzedażowym – mówi Piotr Kwaśniewski, prezes WIKANA S.A..

Prezes giełdowej spółki podkreśla znaczenie rodzimego, lubelskiego rynku dla planów rozwoju Grupy na kolejne lata. - Grupa WIKANA, z ponad 1,4 tys. mieszkań przekazanych do tej pory nabywcom, jest jednym z liderów lubelskiego rynku, cieszącym się zasłużoną renomą i rozpoznawalnością. Zamierzamy pozostać jednym z najbardziej aktywnych deweloperów w Lublinie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów szukających mieszkań w projektach wyróżniających się równie atrakcyjną, co funkcjonalną architekturą, oraz solidnością wykonania. Obecny harmonogram inwestycji zakłada uruchomienie przez nas, w perspektywie najbliższych 2 lat, projektów w Lublinie z blisko 700 lokalami – informuje Piotr Kwaśniewski, prezes Wikana S.A.

Prezes giełdowej spółki podkreśla, że Nowe Bronowice to jeden z wielu projektów, które Wikana planuje rozpocząć w 2021. Spółka ma potencjał, by do końca roku wprowadzić do sprzedaży jeszcze 6 projektów (nowych lub będących kolejnymi etapami już realizowanych inwestycji) z łącznie 470 lokalami mieszkalnymi i usługowymi.

Created by kampanie adwords

×