Nowości

najciekawsze inwestycje mieszkaniowe w rzeszowie

Najciekawsze inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie

2019-07-01

 

Rzeszów to jedno z tych miast, w których realizujemy wiele inwestycji mieszkaniowych. Zdecydowaliśmy się wejść na tamtejszy runek mieszkań z wielu względów.

Po pierwsze – od wielu lat Rzeszów bardzo dynamicznie się rozwija, oferując mieszkańcom stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie.

Po drugie – miasto ma wiele do zaoferowania pod względem edukacyjnym, kulturalnym czy właśnie zawodowym. Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na to by zostać w mieście po zakończeniu studiów. Coraz więcej osób szuka w Rzeszowie mieszkań. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na to, by poszerzyć naszą ofertę o sprzedaż mieszkań w Rzeszowie.

Poznaj jedną z naszych najlepszych inwestycji w Rzeszowie.

Osiedle Zielone Tarasy – opis inwestycji

Zielone Tarasy to nowoczesne osiedle, które docelowo złożone będzie z szesnastu budynków mieszkalnych. W pierwszym etapie zrealizowaliśmy dwa nowoczesne, wielorodzinne budynki mieszkalne. W ich skład weszło 46 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 33 do prawie 100 metrów kwadratowych. Kameralny, dwuklatkowy blok został zaprojektowany w oparciu o nowoczesne technologie i najlepsze materiały, a całość tworzy spójny architektoniczne, modernistyczny obiekt.

Zielone Tarasy – 5 za lokalizację

Osiedle Zielone Tarasy zlokalizowane jest w ekskluzywnej dzielnicy Rzeszowa – Słociny. Nie bez powodu wybraliśmy właśnie tą lokalizację – okolice ulicy św. Rocha to połączenie kameralności, ciszy i spokoju z zaletami mieszkania w mieście. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta zapewnia dostęp do wszystkich atrakcji miejskiego życia.

Osiedle ma świetnie rozbudowaną infrastrukturę – bliskość szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia czy kościoła sprawia, że osiedle idealną bazą wypadową dla rodzin z dziećmi

Zielone Tarasy – dlaczego warto

By uczynić mieszkania jeszcze bardziej komfortowymi wyposażyliśmy je w przestronne komórki lokatorskie, które mogą spełniać funkcje przechowalni sprzętu, rowerów lub może zostać zagospodarowana jako spiżarnia, do przechowywania przetworów.

Mieszkania na wyższych piętrach wyposażyliśmy w przestronne tarasy, o powierzchni nawet do 80 metrów kwadratowych. Zadbaliśmy również o odpowiednią ilość miejsc parkingowych, które są zlokalizowane zarówno przed budynkami jak i pod nimi.

Również same mieszkania zostały zaprojektowane z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Mieszkania są jasne, przestronne, a ich rozkłady zaplanowane tak by zapewnić jak największe możliwości aranżacyjne.

Wysokie sufity (od 260 do 280 centymetrów) dają wrażenie przestrzeni i komfortu. Bloki mają własną kotłownię. Wydajne i proekologiczne rozwiązania zapewnią mieszkańcom nie tylko wygodę, ale i spore oszczędności w sezonie grzewczym.

Teren osiedla jest ogrodzony, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia całodobowy monitoring. Inwestycja posiada również wszelkie udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, bądź osób z innymi niepełnosprawnościami. Najmłodsi mieszkańcy osiedla Zielone Tarasy będą mogli korzystać ze znajdującego się na terenie osiedla placu zabaw.

Rzeszów – tu warto zamieszkać

Zielone Tarasy przyciągają nie tylko osoby mieszkające w mieście, których interesują nowe mieszkania w Rzeszowie. Coraz częściej o lokale pytają również mieszkańcy innych regionów, którzy rozważają zmianę aktualnego miasta zamieszkania. Rzeszów coraz częściej pojawia się na liście miast atrakcyjnych do zamieszkania. Nic dziwnego – miasto dynamicznie się rozwija, oferując mieszkańcom dobre warunki płacowe i interesujące oferty pracy. Coraz więcej firm dostrzega gospodarczy potencjał stolicy Podkarpacia, wykorzystując Rzeszów jak miejsce swoich inwestycji. Nowe miejsca pracy to szansa na jeszcze szybszy wzrost gospodarczy miasta. Szeroki wybór mieszkań to ogromna zaleta, ale to można mieć właściwie wszędzie. Rynek deweloperski w całym kraju przechodzi obecnie swój złoty okres. Ale to właśnie w Rzeszowie są jedne z najtańszych mieszkań w skali całego kraju.

Za nowe mieszkania Rzeszów można tu zapłacić sporo mniej niż za analogiczny metraż w Warszawie czy Krakowie. Przy czym zarobki w Rzeszowie systematycznie idą w górę , zwiększając możliwości inwestycyjne mieszkańców.

Zielone Tarasy – dobry wybór

Ta inwestycja to dobry wybór dla każdego. Zarówno dla tych, którzy poszukują mieszkania na stałe, dla siebie i dla rodziny, ale i dla tych, którzy traktują je jako inwestycję i chcieliby je wynająć. Dobry dojazd do uczelni, centrum i dzielnic miasta czyni inwestycję jeszcze bardziej atrakcyjną.

Jeśli chcecie zamieszkać w Rzeszowie i interesują Was nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów zapraszamy serdecznie do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Created by kampanie adwords

×