Nowości

najciekawsze inwestycje mieszkaniowe w lublinie

Najciekawsze inwestycje mieszkaniowe w Lublinie

2019-10-29

Lublin to miasto, w którym wszystko się zaczęło. To właśnie tu powstały nasze pierwsze inwestycje mieszkaniowe. I powstają do dziś. Bo Lublin dynamicznie się rozwija i wciąż potrzebuje nowych mieszkań. Starając się odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie systematycznie realizujemy w mieście nowe inwestycje.

Wybierając lokalizacje kierujemy się ich atrakcyjnością i patrzymy perspektywicznie. Wiele dzielnic jest bowiem wciąż nie docenianych, a mają ogromny potencjał. I przede wszystkim wsłuchujemy się w głosy mieszkańców, w ich oczekiwania i potrzeby.

Jeśli jeszcze nie znasz naszych inwestycji to dobry moment, żeby to nadrobić. Zwłaszcza jeśliu szukasz mieszkania w Lublinie.

Miasteczko Wikana

Osiedle położone jest w malowniczej dzielnicy Sławin, u zbiegu ulic Relaksowej, Kasztelańskiej i Bartniczej. To jedna z lepszych lokalizacji w mieście. Znajduje się dość blisko centrum, a przy tym zapewnia poczucie kameralności i spokoju, jakie mają mieszkania położone na obrzeżach.

Sławin to dzielnica domków jednorodzinnych i niewielkiej zabudowy. Jest tu dużo terenów zielonych, i świetnie rozwinięta infrastruktura. Dobry dojazd do centrum zapewnia ulica Willowa, którą szybko dojeżdżamy do trasy wypadowej na Warszawę. Z Botanika (bo tak potocznie nazywa się tę okolicę) można też szybko dostać się do Alei Solidarności, głównej arterii komunikacyjnej miasta.

Na osiedlu znajduje się kilka przedszkoli i żłobków prywatnych, a w niewielkiej odległości również placówki państwowe, jak chociażby oddany niedawno przez miasto nowoczesny żłobek przy ulicy Zelwerowicza.

W pobliżu osiedla jest kilka marketów, przychodnia, apteka i liczne punkty usługowe.

Bliskość Ogrodu Botanicznego i Muzeum Wsi Lubelskiej sprawia, że ten „zielony” kameralny charakter można odczuć jeszcze bardziej.

Osiedle tworzy spójną całość pod kątem architektonicznym. Budynki są nowoczesne, a przy tym oszczędne w formie i nienachalne. To sprawia, że całość tworzy bardzo estetyczne osiedle, na którym można poczuć się komfortowo.

 

Osiedle Marina

Ze Sławinka przenosimy się nad Zalew Zemborzycki. To właśnie w jego pobliżu powstała ciekawe inwestycja Osiedle Marina. Lokalizacja jest niewątpliwie jedną z największych zalet tej inwestycji, bo daje mieszkańcom wiele możliwości. Bliskość największego w mieście zbiornika wodnego sprawia, że przez cały rok można tu fajnie i aktywnie spędzić czas.

Latem korzystając z kąpieli w zalewie bądź kompleksie basenowym zlokalizowanym tuż nad Zalewem. Można skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego (kajaki, rowerki, żaglówki), popływać na nartach wodnych czy powspinać się w parku linowym.

Przez cały rok można korzystać z pięknych i malowniczych ścieżek pieszych i rowerowych, czy to spacerując, czy jeżdżąc na rolkach, rowerze czy hulajnodze. Również miłośnicy wędkowania będą zadowoleni, gdyż Zalew Zemborzycki to mieszkanie wielu gatunków ryb.

Ogromną zaletą tej inwestycji jest bliskość natury. Ten spokój czuć tutaj na każdym kroku. Jest cicho, kameralnie i zielono. Można się poczuć jak na wakacjach. Osiedle nie jest aż tak blisko centrum, ma jednak zapewniony bardzo dobry dojazd, tak do centrum jak i do pozostałych dzielnic miasta.

Mieszkania na Osiedlu Marina są zróżnicowane pod kątem metrażu, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. To idealny wybór dla seniorów, którzy docenią ciszę i spokój, oraz bliskość natury. Ale również dla rodzin z dziećmi, które będą mogły korzystać z licznych atrakcji dla nich przygotowanych. Odnajdą się to również ludzie młodzi, single, którzy lubią aktywność na świeżym powietrzu i chcą mieć dobre warunki do jej uprawiania.

Sky House

Znad Zalewu Zemborzyckiego przenosimy się tym razem na Węglin Południowy, by poznać bliżej osiedle Sky House. Zlokalizowane w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic miasta.

Ma świetne połączenia komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta, a do tego dobrze rozbudowaną infrastrukturę na osiedlu. W pobliżu znajduje się dużo terenów zielonych i ścieżek rowerowych.

I znów mieszkania są mocno zróżnicowane pod względem metrażu czyniąc je idealnymi zarówno dla singli, rodzin z dziećmi jak i dla seniorów. Zainteresowani mogą wybierać wśród mieszkań jedno- dwu- trzy- i czteropokojowych o metrażach od 35 do 75 metrów kwadratowych. Do każdego z mieszkań przynależy komórka lokatorska, pełniąca funkcję schowka lub spiżarni.

Na osiedlu zaplanowane są podziemne i naziemne miejsca parkingowe.

Przedstawiliśmy trzy nasze najciekawsze inwestycje mieszkaniowe w Lublinie. Jeśli szukać mieszkania do kupienia gorąco zachęcamy do kontaktu z nami. Bardzo chętnie się spotkamy, odpowiemy na wszystkie pytania. Jednocześnie zachęcamy do tego by na bieżąco śledzić nasze inwestycje, ponieważ jako czołowy deweloper w Lublinie cały czas poszukujemy nowych miejsc pod kolejne osiedla, oraz rozbudowujemy już istniejące. Będą więc kolejne mieszkania w Lublinie na sprzedaż.

 

Wikana - sprzedaż mieszkań lublin

 

Created by kampanie adwords

×