Nowości

kolejny budynek z pozwoleniem na użytkowanie

Kolejny budynek z pozwoleniem na użytkowanie

2014-11-17
Realizacja IV etapu Osiedla Panorama (Rzeszów) dobiegła już końca. W ramach tego etapu powstało 15 trzypokojowych mieszkań, o popularnych metrażach z przedziału 50-60 mkw. Budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie. W ofercie pozostały już ostatnie mieszkania oraz boksy garażowe. Osoby zainteresowane zakupem, zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży w Rzeszowie przy ul. Krzyżanowskiego. Osiedle Panorama IV jest już drugą inwestycją sfinalizowaną tej jesieni. Pierwszą jest budynek SkyHouse w Lublinie, gdzie w ofercie pozostało ostatnie mieszkanie.

Realizacja IV etapu Osiedla Panorama (Rzeszów) dobiegła już końca. W ramach tego etapu powstało 15 trzypokojowych mieszkań, o popularnych metrażach z przedziału 50-60 mkw. Budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie. W ofercie pozostały już ostatnie mieszkania oraz boksy garażowe. Osoby zainteresowane zakupem, zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży w Rzeszowie przy ul. Krzyżanowskiego.

                Osiedle Panorama IV jest już drugą inwestycją sfinalizowaną tej jesieni. Pierwszą jest budynek SkyHouse w Lublinie, gdzie w ofercie pozostało ostatnie mieszkanie.

Created by kampanie adwords

×