Biuro prasowe

grupa wikana. rusza sprzedaż i budowa delia park w zamościu

Grupa WIKANA. Rusza sprzedaż i budowa Delia Park w Zamościu

2021-11-10
Notowany na warszawskiej giełdzie deweloper rozpoczyna realizację inwestycji mieszkaniowej Delia Park w Zamościu. W pierwszym etapie projektu realizowanego przy ul. Bohaterów Monte Cassino powstaną 144 mieszkania. Pierwszy mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do Delia Park na przełomie 2023 i 2024 r.

Osiedle Delia Park powstaje na parceli zlokalizowanej blisko centrum miasta, z dogodnym dojazdem do drogi krajowej 74. Łącznie w czterech planowanych etapach projektu powstanie 528 lokali, ostatni z których ma zostać oddany w 2025 r. Realizująca projekt spółka celowa z Grupy WIKANA zawarła umowę o wykonanie stanu surowego pierwszego etapu inwestycji.

- Delia Park jest drugą inwestycją w Zamościu, uruchomioną przez Grupę WIKANA w 2021 r. Wysoko oceniamy potencjał tego rynku, wyniki sprzedaży pierwszej z inwestycji - Factory Park, potwierdzają, że w Zamościu jest duży popyt na mieszkania w projektach wyróżniających się jakością architektury i wykonania – komentuje Piotr Kwaśniewski, prezes WIKANA S.A.

Od początku roku Grupa WIKANA rozpoczęła realizację sześciu inwestycji zlokalizowanych w Lublinie, Zamościu i Świdniku, w których powstaje łącznie ponad 500 lokali. W portfelu deweloperskim Grupy znajdują się inwestycje z łącznie 1,6 tys. lokali możliwych do wprowadzenia do sprzedaży w perspektywie najbliższych 4 lat. – Jesteśmy deweloperem wyspecjalizowanym w realizacji projektów na rynkach miast spoza tzw. wielkiej szóstki. Rynki mieszkaniowe miast, w których działamy, w ostatnim czasie przeżywają jeden z najlepszych okresów w swojej historii, czego Grupa WIKANA jest jednym z beneficjentów. Chcemy dalej dynamicznie rozwijać się w tym segmencie rynku, pracujemy nad wejściem na rynki mieszkaniowe kolejnych miast, by w pełni wykorzystać nasz potencjał rozwoju – ­dodaje Piotr Kwaśniewski.

Created by kampanie adwords

×