Biuro prasowe

grupa wikana. 30 proc. wzrost sprzedaży

Grupa WIKANA. 30 proc. wzrost sprzedaży

2022-04-05
Notowany na GPW deweloper zawarł w I kwartale 2022 r. 89 umów sprzedaży lokali mieszkalnych i usługowych, wobec 68 umów podpisanych w I kwartale 2021 r.

Jest to drugi najwyższy kwartalny wynik sprzedaży Grupy od blisko dekady. Bestsellerem Grupy WIKANA w minionym kwartale były lokale z zamojskiego projektu Delia Park, wprowadzonego do oferty w listopadzie 2021 r. 

Największy udział w wynikach sprzedaży WIKANA w minionym kwartale miał rynek lubelski, odpowiadający za blisko połowę osiągniętego wyniku. Blisko jedna trzecia umów zawartych w minionym kwartale dotyczyła sprzedaży lokali w projektach w Zamościu, z których Delia Park, z 22 zawartymi umowami, była najlepiej sprzedającym się projektem Grupy WIKANA w tym okresie.

- Nasza oferta mieszkaniowa cieszy się niezmienne wysokim zainteresowaniem klientów, co biorąc pod uwagę obecne warunki rynkowe świadczy, w mojej ocenie, zarówno o atrakcyjności projektów, które komercjalizujemy, jak również o potencjale rynków, na których działamy. Obecnie w sprzedaży mamy 460 lokali w projektach w Lublinie, Rzeszowie, Przemyślu, Świdniku, Tarnobrzegu i Zamościu. Jesteśmy gotowi w ciągu roku rozpocząć realizację inwestycji z 500 lokalami. Nasze plany inwestycyjne będziemy dostosowywać do bieżącej sytuacji rynkowej, wierzymy jednak, że 2022 r. będzie kolejnym udanym rokiem w wykonaniu naszej Grupy – komentuje Piotr Kwaśniewski, prezes WIKANA S.A.

Created by kampanie adwords

×