Nowości

grupa kapitaŁowa  wikana rusza z kolejnym etapem lubelskiego osiedla sky house

GRUPA KAPITAŁOWA WIKANA RUSZA Z KOLEJNYM ETAPEM LUBELSKIEGO OSIEDLA SKY HOUSE

2017-02-13
Spółka z Grupy Kapitałowej WIKANA podpisała umowę na generalne wykonawstwo czwartego etapu (B4) inwestycji Sky House w Lublinie. W ramach kontraktu, wycenionego na 9,35 mln zł, powstanie 70 lokali, w tym 68 mieszkalnych.

 

Generalnym wykonawcą będzie Invest Partner Arkadiusz Matuła – Spółka Komandytowa, która w 2016 r. na zlecenie Grupy Kapitałowej WIKANA zrealizowała trzynasty etap inwestycji Miasteczko Wikana w Lublinie. W ramach czwartego etapu Osiedla Sky House powstaną trzy budynki mieszkalne (A, B, C). Sky House to jedna z flagowych inwestycji GK WIKANA w Lublinie. Do tej pory giełdowy deweloper postawił w ramach tego projektu dwa budynki mieszkalne (B1 oraz B2) oraz jest w trakcie realizacji trzeciego, którego budowa zakończy się w marcu br. - Sky House to jeden z bestsellerów sprzedażowych Grupy Kapitałowej WIKANA, który cały czas cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Klientów z pewnością przyciąga jego atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny charakter i bogaty wybór mieszkań. Postanowiliśmy, więc kontynuować ten projekt i stworzyć w rejonie ul. Jana Pawła II atrakcyjne osiedle, wyróżniające się standardem i architekturą - wyjaśnia Robert Pydzik, prezes WIKANA S.A. 

Termin zakończenia realizacji inwestycji Sky House B4 ustalono na 14 miesięcy od dnia protokolarnego przekazania placu budowy. Umowa została zawarta pod warunkiem zawieszającym, jakim jest dopełnienie formalności związanych z dostarczeniem przez generalnego wykonawcę do 31 marca 2017 r. pisemnego oświadczenia o braku przeszkód w  realizacji przyłącza elektroenergetycznego. 

Rozpoczęcie czwartego etapu inwestycji Sky House jest realizacją wcześniejszych zapowiedzi dewelopera. W tym roku Grupa WIKANA planuje rozpocząć realizację dziewięciu nowych projektów, w ramach, których powstanie ponad 770 mieszkań.

 

Grupa Kapitałowa WIKANA to jeden z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce. WIKANA od początku swojej działalności zrealizowała 51 inwestycji. Spółka WIKANA S.A., podmiot dominujący Grupy Kapitałowej WIKANA, od 1997 r. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

 

 

 

 

Created by kampanie adwords

×