Nowości

ZIELONE TARASY WYROŻNIONE W PLEBISCYCIE ZŁOTY ŻURAW 2016

2016-05-02
Osiedle Zielone Tarasy zostało wyróżnione w plebiscycie Złoty Żuraw 2016 organizowanym przez redakcję dziennika „Nowiny”. Konkurs miał na celu wyłonienie najlepszych inwestycji i budynków z województwa podkarpackiego, które wyróżniają się ciekawą architekturą, wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań.

W skład kapituły konkursowej wchodzili cenieni eksperci,  architekci oraz specjaliści z branży budowlanej i architektonicznej. To właśnie oni docenili niestandardowe rozwiązania, funkcjonalność oraz estetykę wykonania cechujące Zielone Tarasy.  Dzięki czemu iswestycja została wyróżniona na tle innych.

 

Osiedle Zielone Tarasy położone jest w dzielnicy willowej Słocina, przy ulicy Św. Rocha w Rzeszowie. Niska zabudowa oraz ciekawa architektura podkreślają urok i osobliwość tego miejsca. Elegancja i prestiż widoczne są w dbałości o szczegóły oraz wysokim standardzie wykończenia. Każdy budynek powstaje według oryginalnego projektu, dlatego osiedle wyróżnia się na tle innych. Jasne, ciepłe barwy elewacji podkreślają elegancję i kameralny charakter osiedla. Całość dopełniają perfekcyjnie dobrane elementy dekoracyjne.

 

Osiedle Zielone Tarasy to doskonałe miejsce dla osób szukających wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, ceniących prestiżową lokalizację oraz szybki dostęp do obiektów handlowych, szkół, przedszkoli oraz najważniejszych arterii komunikacyjnych Rzeszowa.

 

Szczegóły na temat inwestycji na stronie internetowej: www.zielone-tarasy.com.pl.

Created by kampanie adwords

×