Biuro prasowe

wikana z pozwoleniem na użytkowanie pierwszego budynku w tarnobrzegu.  trwają przygotowania do rozpoczęcia ii etapu inwestycji.

Wikana z pozwoleniem na użytkowanie pierwszego budynku w Tarnobrzegu. Trwają przygotowania do rozpoczęcia II etapu inwestycji.

2018-03-29
Pierwszy budynek zrealizowany przez Grupę Kapitałową WIKANA w Tarnobrzegu w ramach inwestycji pn. „Nova Targowa” ma już prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Szczęśliwi nabywcy lokali wkrótce będą mogli podpisywać umowy przenoszące własność.

„Nova Targowa” to pierwsza inwestycja realizowana przez Grupę Kapitałową WIKANA w Tarnobrzegu. W ramach projektu, który powstaje w rejonie ulic Targowej i Tracza, docelowo znajdą się dwa czteropiętrowe budynki mieszkalne wielorodzinne, w których łącznie zaprojektowano sto dwadzieścia lokali mieszkalnych w metrażach od 34 mkw. do 82 mkw. Inwestor właśnie otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie pierwszego budynku zrealizowanego w ramach inwestycji, w którym znalazło się 45 mieszkań w metrażach od 42 mkw. do 61 mkw. Mieszkania na parterze posiadają własne ogródki, zaś lokale zlokalizowane na wyższych piętrach – funkcjonalne balkony. W budynku jest winda jeżdżąca do poziomu garażu wielostanowiskowego, a dodatkowo mieszkańcy mają zapewniony dostęp do komórek lokatorskich i pomieszczeń technicznych.

Grupa Kapitałowa WIKANA przygotowuje się już do rozpoczęcia realizacji drugiego budynku w ramach inwestycji „Nova Targowa”. Na chwilę obecną jest na etapie wyboru generalnego wykonawcy. W budynku „B” zaprojektowanych zostało 75 lokali mieszkalnych.

Created by kampanie adwords

×