Biuro prasowe

wikana wybuduje 300 mieszkań o podwyższonym standardzie w pobliżu hali podpromie w rzeszowie

Wikana wybuduje 300 mieszkań o podwyższonym standardzie w pobliżu Hali Podpromie w Rzeszowie

2018-04-24

 

Deweloper otrzymał prawomocne pozwolenie na realizację I-wszego etapu inwestycji koło Hali Podpromie przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie. Projekt, który będzie realizowany pn. „WIKANA SQUARE”, docelowo składać się będzie z dwóch 13-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych o łącznej powierzchni całkowitej przekraczającej 45 tys. m2.
W każdym z nich zostanie wybudowanych ponad 130 lokali mieszkalnych oraz 2-poziomowe garaże podziemne.

„WIKANA SQUARE” to nie tylko nowe przedsięwzięcie w ofercie Wikany, ale także zupełnie nowa jakość. Kubatura budynków, niesymetryczna elewacja, tarasy na najwyższych kondygnacjach, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, a do tego usytuowanie w pobliżu rzeki Wisłok, to tylko niektóre z atutów tej inwestycji – mówi Agnieszka Maliszewska, Wiceprezes Zarządu WIKANA S.A.

Dotychczas w stolicy województwa podkarpackiego Grupa Kapitałowa WIKANA zrealizowała „Tęczowe Osiedle” na Zabłociu i „Osiedle Panorama” w dzielnicy Staroniwa, a obecnie jest w trakcie budowy dwóch ostatnich etapów osiedla „Zielone Tarasy” przy ul. Św. Rocha, w ramach którego zostało oddanych do użytku już 9 z 15 budynków.

Created by kampanie adwords

×