Biuro prasowe

wikana sa wybuduje mieszkania w tarnobrzegu

WIKANA SA WYBUDUJE MIESZKANIA W TARNOBRZEGU

2016-06-01
W najbliższych miesiącach Grupa Kapitałowa WIKANA rozpocznie budowę swojej pierwszej inwestycji w Tarnobrzegu. Nova Targowa, czyli zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych, powstanie w rejonie ulic: Targowej i Tracza. Dogodna lokalizacja, estetyka wykonania oraz funkcjonalne rozwiązania to niewątpliwe atuty tej inwestycji.

- Grupa Kapitałowa Wikana stale się rozwija, dlatego na mapie naszych inwestycji wciąż pojawiają się nowe miejsca. Interesują nas miasta, które mają duży potencjał i dadzą nam możliwość realizowania ciekawych pomysłów. Dlatego zdecydowaliśmy się wybudować mieszkania w Tarnobrzegu - mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana SA spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.

W czteropiętrowych budynkach zaprojektowano łącznie sto dwadzieścia lokali mieszkalnych w metrażach od 30 m2 do 80 m2. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną dwu, trzy
i czteropokojowe mieszkania z możliwością własnego zaaranżowania. Mieszkania na parterze będą  miały ogródki, a lokale zlokalizowane na wyższych piętrach wyposażone zostaną w funkcjonalne balkony.

- Nova Targowa to atrakcyjna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie dbających o komfort użytkowania i estetykę wykonania. Funkcjonalne rozwiązania oraz estetyczna architektura podkreślą nowoczesny charakter osiedla, a dogodna lokalizacja sprawia, że inwestycja jest bardzo interesująca. Myślę, że Nova Targowa spotka się z dużym zainteresowaniem klientów - mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana SA spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.

Elewacja utrzymana w jasnej kolorystyce sprawi, że budynki wyróżnią się elegancją
 i prostotą. Dopełnieniem będą atrakcyjne balkony, w których balustrada do połowy będzie pełna, a w górnej części wykonana z prętów. W budynkach zostanie zastosowana również oryginalna prostokątna stolarka okienna.

Osiedle jest ogrodzone z dwóch stron, natomiast od ulic: Targowej i Tracza otwarta przestrzeń  łączy się z układem miejskim. Teren wokół inwestycji zostanie zaaranżowany tak, aby w sposób funkcjonalny i estetyczny uwzględniał najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu m.in. osiedlowe drogi, chodniki dla pieszych, ławki. Najmłodsi będą mogli spędzić swój wolny czas na bezpiecznym placu zabaw, w otoczeniu zieleni.

  

 

 

 

Created by kampanie adwords

×