Biuro prasowe

sky house b4 – sprzedażowy sukces wikany

SKY HOUSE B4 – sprzedażowy sukces Wikany

2018-06-05
„Sky House” to jeden z flagowych projektów Grupy Kapitałowej WIKANA. W tej chwili realizowany jest ostatni etap inwestycji, w ramach którego równolegle powstają aż 3 budynki. Pomimo, że budowa jest jeszcze w toku, to deweloper już teraz może pochwalić się prawie 100% sprzedażą.

Świetna lokalizacja oraz atrakcyjność projektu to tylko niektóre z zalet, dzięki którym „Sky House” od początku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Dotychczas w ramach przedmiotowej inwestycji WIKANA zrealizowała i oddała do użytku 3 budynki, w których łącznie powstało 191 lokali mieszkalnych. Obecnie realizowane
są kolejne 3 budynki, w których zaprojektowano 70 lokali, w tym 2 usługowe.

Pomimo, że w I-wszym kwartale br. inwestor zmuszony był odstąpić od umowy z generalnym wykonawcą robót budowalnych ze względu na spowodowane przez wykonawcę opóźnienie, to jednak dzięki podjętym przez dewelopera działaniom, mającym na celu przyspieszenie prac, powyższe nie wpłynęło negatywnie na realizację inwestycji. Potwierdzenie stanowią świetne wyniki sprzedaży – prawie wszystkie lokale znalazły nabywców przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.

Created by kampanie adwords

×