Biuro prasowe

miasteczko wikana w lublinie-najnowszy budynek z pozwoleniem na uŻytkowanie

MIASTECZKO WIKANA W LUBLINIE-NAJNOWSZY BUDYNEK Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

2015-06-17
Miasteczko Wikana- osiedle położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Lublina, czeka na swoich nowych mieszkańców. Ukończony niedawno budynek B12 otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie.

Osiedle dewelopera Wikana  jest położone na Sławinie, w pobliżu ul. Willowej. Składa się z budynków jedno i wielorodzinnych, tworzący spójny kompleks architektoniczny. Wyróżnia się zarówno doskonałą lokalizacją , jak i wysoką estetyką. Osiedle jest w pełni zagospodarowane, ozdobione zielenią i elementami małej architektyry. Uroku dodaje mu m.in nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Budynek B12, ktory powstał w ramach najnowszego etapu tej inewstycji i został w ostatnim czasie oddany do uzytkowania, składa sie z pięciu kondygnacji nadziemnych. Znajduje sie w nim 63 mieszkania o powierzchni od 32 do 75 mkw.

-To oferta skierowana do osób,ktore cenią komfort i wysoki standard. Proponujemy im nowoczesne mieszkania w prestiżowej dzielnicy:kameralnej, a jednak położonej niedaleko od centrum miasta. Wyjątkowe jest też samo osiedle. Dzięki przemyślanemu projektowi, tworzy estetyczną i funkcjonalną całość, wyróżnjającą się na tle innych inwestycji w okolicy-mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.

Charakterystycznym elementem mieszkań w budynku B12 są przestronne balkony,wykończone eleganckimi żaluzjami z drewna. Wszystkie zlokalizowane tutaj klatki schodowe zostały natomiast wyposażone w windy. Zapewniaja one wygodną komunikację pomiędzy piętrami, a także łatwy dostep do podziemnej kondygnacji, na której znajduje się wielostanowiskowy garaż oraz komórki lokatorskie.

-Najnowszy budynek Miasteczka Wikana to jeden z ostatnich etapów tej inwestycji. Sukcesywnie doprowadzamy do finału budowę wyjątkowego osiedla, tworzonego przez lata z myślą o osobach, które stawiają zarówno na jakość , jaki i estetykę-podsumowuje Robert Pydzik.

W sprzedaży są obecnie ostatnie wolne mieszkania budynku B12. Informacji na temat aktualnej oferty dewelopera udzielają pracownicy Biura Sprzdaży przy ul.Cisowej 11 w Lublinie.

pobierz plik

Created by kampanie adwords

×