Władze


AGNIESZKA MALISZEWSKA

Wiceprezes Zarządu WIKANA S.A.

Absolwentka Wydziału Budowlanego Politechniki Lubelskiej. Od 2009 r. pełniła funkcję Dyrektora ds. Inwestycji Grupy Kapitałowej WIKANA. Wcześniej współpracowała, na stanowiskach kierowniczych, z firmami budowlanymi, odpowiadając głównie za przygotowanie oraz prowadzenie inwestycji. Pełni funkcję biegłego sądowego ds. budownictwa lądowego. Na stanowisko Członka Zarządu WIKANA S.A. została powołana w maju 2014 r.


PAWEŁ CHOŁOTA

Członek Zarządu WIKANA S.A.

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie, na którym ukończył studia licencjackie na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studia magisterskie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Jest także absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, na której ukończył studia podyplomowe na kierunku Doradca Inwestycyjny. Z Grupą Kapitałową WIKANA jest związany od 2011 r., w tym od 2014 r. pełni funkcje w organach wybranych spółek zależnych.


PIOTR RYBOJAD

Członek Zarządu WIKANA S.A.

Absolwent Politechniki Lubelskiej na kierunku: Elektrotechnika, studium Public Relations w Lubelskiej Szkole Biznesu oraz studiów podyplomowych na kierunku: Planowanie i Marketing, organizowanych przez University of Illinois wspólnie z Politechniką Lubelską, gdzie uzyskał także dyplom MBA.

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał na stanowisku specjalisty w biurze handlu zagranicznego Multico S.A., a następnie jako kierownik Biura Promocji Miasta w Urzędzie Miejskim w Lublinie. Następnie związany z: Super jEden Sp. z o.o., Żagiel S.A., fabryką stolarki PCV i Alu Ekoplast Kwiatek Sp. z o.o., Mostostal Puławy S.A., WIKANA S.A. i – do lutego 2018 r. – z Nordic Development S.A. W lutym 2018 r. został powołany do Rady Nadzorczej WIKANA S.A., a od czerwca 2018 r. na stanowiska Członka Zarządu Spółki.


 

RADA NADZORCZA

Marcin Marczuk - Przewodniczący Rady Nadzorczej
życiorys

Krzysztof Misiak - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
życiorys

Adam Buchajski - Członek Rady Nadzorczej
życiorys

Anna Kułach - Członek Rady Nadzorczej
życiorys

Patrycja Wojtczyk - Członek Rady Nadzorczej
życiorys

Zgodnie ze złożonymi oświadczeniami, kryteria niezależności spełniają:
Pan Marcin Marczuk, Pani Anna Kułach oraz Pani Patrycja Wojtczyk.


Created by kampanie adwords

×